Ļoti forša pieredze ar fotogrāfu 🙂 Atsaucīgs, zinošs, draudzīgs un galvenais ļoti viegli padevās komunikācija!

Elīna

Uldis ir sajūtu un mirkļu burvis. Bildes ir sanākušas lieliskas! Lai gan kāzu dienā uznāca stiprs lietus, vējš un īsti nemaz nebija noskaņojums bildēties, Uldis mūs pozitīvi noskaņoja un mācēja atraisīt, justies brīvi. Priecē, ka viņš māk ieraudzīt detaļas, sajūtas un tās visas “noķert” skaistās bildēs. Uldim ir viegli uzticēties. Viņš arī ieteica labākās vietas kāzu fotosesijai, pat ja ārā līst lietus, un mācēja mūs dabiski nopozēt. Bilžu apstrādes ātrums un kvalitāte patīkami pārsteidza!
Paldies par skaistajām bildēm!
Aija un Ivars

Ulda fotosesijā kameras priekšā vari justies brīvi, nepiespiesti – pat ja nav bijusi liela pieredze iepriekš. Fotogrāfs komunikabls un atvērts visdažādākajām idejām. Patīkama saskarsme un profesionālā attieksme. Pirms fotosesijas parūpēsies, lai abas puses būtu sagatavojušās. 🙌

Vineta

Lieliska komunikācija gan fotosesijas laikā, gan sarunājot/ menedžējot laiku un veidojot kopējo domu.
Noteikti iesaku. Īpaši cilvēkiem, kas kautrējas kameras priekšā, jo ar Uldi šīs sajūtas pazūd.
Un bildes tādas, ka nezinu, kam vēl lai parāda!
Laura
Uldis atklājās kā pozitīvs un jauks cilvēks, atbildīgs pret savu darbu un maksimālu atdevi fotogrāfs! Prieks, ka saņēmām gala rezultātā daudz jauku, skaistu un emocijām pilnu bilžu! ❤ Paldies, Uldi! 🙏🏻
Elīna un Mareks

Skaistas un pozitīvām emocijām piesātinātas, nepārspīlēti uzlabotas bildes, kas uzņemtas brīvā atmosfērā – Uldim ir talants atraisīt un noķert pareizos brīžus pievilcīgos rakursos. Paldies, un iesaku.

Lāsma

Paldies Uldis Stepanovs – Tev ir talants, ko Tu mākslieniciski spēji atspoguļot bildēs. Noķert momentu un iemūžināt emociju – tas ir zelta vērts. Esam sajusmā!

Romāns

Esam ļoti priecīgi, ka mūsu kāzu fotogrāfs bija tieši Uldis! Bildes bija lieliskas! Noķerti brīnišķīgi kāzu dienas mirkļi un nianses un kas pats svarīgākais – tās bija ļoti kvalitatīvas! Paldies Tev Uldi, ka biji ar mums kopā! 

Līva un Ēvalds

Uldis ir profiņš savā jomā. Komunikācija izveidojās jau pirmajās sekundēs. Fotosesijas laikā atmosfēru prot padarīt brīvu un nepiespiestu.
Ko lai vēl piebilst, Paldies, Uldi! Tu esi super!!!
Laura

Fotogrāfs, kuram patīk eksperimentēt. Var redzēt, ka fotografēšana ļoti patīk, jo iedziļinās katrā sīkākajā detaļā. Palīdz un parāda, kuras būtu vislabākās pozas. Fotosesijas laikā, lika justies brīvi un bija atvērt dažādām idejām. Gala rezultāts burvīgs. Patika, ka fotografēja arī viesus. Patīkamas atmiņas no bildēm būs ne tikai mums, bet arī kāzu viesiem 💑🥰😊 Paldies! 😊

Laura

Lielisks fotogrāfs! 👌🏻 Ļoti viegla komunikācija, ļoti pretimnākošs! 100% īstenoja visas mūsu vēlmes un vēl 100% pielika no sevis!
Mēs esam sajūsmā par bildēm! 😍
No visas sirds iesakām Uldi jūsu fotosesijai! 📸 Rezultāts fantastisks! 🖼
Kristīne

Спасибо Вам большое за прекрасные фотографии и за то как Вы относитесь к своему делу. Фотографии получили всего через неделю. Обязательно разберём и составим два альбома,чтобы смотреть и вспоминать этот важный для нас день. Так что если Вам нужны красивые и качественные фото смело обращайтесь к Улдису.

Anna

Bija gan prieks, gan satraukums, jo mēs taču neesam modeļi! Uldis par to tikai pasmējās un ar pilnu atdevi ķērās pie darba! 😊 Diena izvērtās ļoti viegla un jautra, bet rezultāts – amazing!! 😊😊😊👍 Talantīgs fotogrāfs, īstajā vietā! 👍

Ieva

No sākuma bija nelielas bažas par to, kā būs – mēs taču viņu nepazīstam, fotogrāfēties mums nepatīk, kur nu vēl, ja būs jāpozē svešam cilvēkam!!! Bet satiekoties, sajūta bija ļoti brīva – cilvēks jauks, sirsnīgs ar humora izjūtu, un sarunas vedās kā ar senu paziņu. Uldis izteica idejas par vietām, kur varētu uzņemt skaistas bildes (Rododendru dārzs bija fantastisks!!!), kā arī uzklausīja mūsu vēlmes. Lai arī bijām pēc ceremonijas ļoti noguruši, Uldis deva mums enerģiju un prieku fotogrāfēties. Bildes saņēmām ātri pēc kāzām – ļoti skaistas, kvalitatīvas, dzīvīgas. Patika krāsas – gribas pat teikt, ka bildes bija sulīgas, un pat cilvēks, kas nezina, cik Latvijā ir skaisti pavasarī, spētu to sajust un izbaudīt pavasara krāsu burvību. Katrā ziņā, šīs ir visskaistākās bildes, kādas mums ir līdz šim brīdim.
Bija ļoti liels prieks par mūsu sadarbību, ne mirkli nenožēlojam mūsu izvēli! Paldies Uldim par pacietību, profesionalitāti un lielo ieguldīto darbu! Varbūt kādreiz ar Uldi vēl sarunāsim fotosesiju kādā no mūsu kāzu jubilejām!
Lai veicas!!!! Paldies!!! 🙂
Gunita♥Āris